FANNY PAKUOTES


Pasirinkite stilių ir patogumą, dėvėkite mūsų odinius odiniai krepšiai, kad visiškai pakeistumėte asmenybę

Pasirinkę mūsų odiniai krepšiai, jūs pasirenkate ne tik praktiškumą, bet ir stilių. Visi būtiniausi daiktai, kuriuos visada norite nešiotis su savimi visomis savo dienomis, dabar yra įmanomi, neatsisakant judėjimo laisvės. Moteriškas odinis maišelis sukurtas taip, kad nebūtų tūrinis ir tuo pačiu būtų kuo erdvesnis ir universalesnis; o vyriškas odinis maišelis visada buvo iš esmės naudingas aksesuaras, nes kelnių kišenių neužtenka visiems šiuolaikinio pasaulio poreikiams. Jau daugelį metų mūsų odiniai gaminiai taip pat siūlo platų rankų darbo odos gydytojų rankinių pasirinkimą. gali derinti su norimu stiliumi.

Odinis krepšys: madingas ir visiškai praktiškas aksesuaras

Oda yra atspari, bet kartu ir lanksti medžiaga, todėl ji geriausiai tinka Fantini Pelletteria diržinių krepšių gamybai, tinka tiek vyrams, tiek moterims. Mūsų rankų darbo odiniai maišeliai yra originalaus dizaino ir modeliai tinka bet kokiam skoniui, be to, jiems būdingos kelios išorinės kišenės tiek priekyje, tiek gale su metaliniais užtrauktukais. yra įvairių objektų, nes nors jie nėra dideli priedai, jie turi didelę talpą. Dirželiai yra reguliuojami ir patogūs, todėl diržo maišelį galite pasiimti bet kur. Mūsų kolekcijoje yra įvairių spalvų – nuo ​​pačių klasikinių ir elegantiškiausių, tokių kaip juoda, ruda ir mėlyna, iki gyvesnių tonų, tokių kaip raudona ir geltona. Pasirinkite modelį ir spalvą, labiausiai atitinkančią jūsų išvaizdą! Be to, jei esate vyras, mūsų svetainėje taip pat rasite įvairių odinių vyriškų kuprinių modelių. Visiškai rankų darbo. Nepraleiskite jokių naujienų!

Vyrai ir moterys: jūsų drabužių spinta niekada negali trūkti odinis krepšys

Esant siautulingam mūsų dienų tempui, odinis krepšys gali būti idealus aksesuaras, iš tikrųjų tai praktiškas aksesuaras, tinkantis kasdieniam gyvenimui, priklausomai nuo modelio galite turėti odinis krepšys kasdienį ar elegantiškesnį. , įvairių dydžių ir su daugiau ar mažiau kišenių. Jis prisitaiko prie bet kokio tipo išvaizdos, ne tik sportinio, pavyzdžiui, sportinio kostiumo ir sportbačių, bet ir su rafinuotesniais bei elegantiškesniais drabužiais. Šie priedai puikiai tinka pasiimti bet kur, į biurą, apsipirkti ar sportuojant lauke. Užsegimas ties diržo kišenės juosmeniu suteikia didelį komfortą, tačiau jį galima nešioti ir per petį, bet kokiu atveju turėsite laisvas rankas ir kišenes. Be to, jei esate moteris, prie savo galite rinktis odinę piniginę. mėgstamiausias maišelis!