MOKĖJIMO BŪDAI

1) Kredito kortelė
Priimamos „Visa”, „Mastercard”, „American Express”, „Maestro” ir visos kitos kredito kortelės su „Mastercard”, „Visa” arba „American Express” logotipais. Kredito kortelių duomenis tiesiogiai tvarko Bankas.

2) PayPal
Atliekant pirkimą šiuo mokėjimo būdu, bus rodomas „PayPal” svetainės puslapis. Turėsite įvesti savo el. pašto adresą ir „PayPal” paskyros slaptažodį. Užsiregistravę galėsite tęsti mokėjimus per „PayPal”, iš naujo neįvesdami savo duomenų, taip pat ir vėlesnių pirkimų metu. Pirkdamas per „PayPal”, klientas, užbaigęs užsakymą, nukreipiamas į „PayPal” prisijungimo puslapį. Užsakymo suma nurašoma iš „PayPal” sąskaitos, kai pateikiamas užsakymas. Klientui atšaukus užsakymą arba svetainės savininkui jo nepriėmus, suma grąžinama į kliento „PayPal” sąskaitą. Pirkimo proceso metu svetainės savininkas niekada negali žinoti kliento finansinės informacijos. Kadangi duomenys nėra perduodami, nėra jokios galimybės šiuos duomenis perimti.

3) Banko pervedimas
Pasirinkę šį būdą savo banko duomenis gausite el. paštu, kai bus patvirtintas pirkimas. Jei mokėsite banko pavedimu, prekės bus išsiųstos tik tada, kai patikrinsime, ar kreditas įskaitytas į mūsų banko sąskaitą. Tačiau rekomenduojame el. paštu atsiųsti banko sąskaitos kopiją, kad įsigytas prekes būtų galima rezervuoti jūsų vardu. Banko pervedimo priežastimi turi būti nurodytas užsakymo numeris bei užsakovo vardas ir pavardė. Banko pervedimas turi būti atliktas per 3 dienas nuo pirkimo dienos. Jei per 5 dienas nuo užsakymo patvirtinimo nebus gautas mokėjimas, užsakymas bus laikomas automatiškai atšauktu.