MOTERISKOS RANKINES

Akcija!
145,00 
Akcija!
145,00 
Akcija!
145,00 
Akcija!
145,00 

Moteriškos odinės rankinės: daug rankų darbo Pagaminta Italijoje modelių

Jei ieškote rankų darbo moteriškos odines rankinės už prieinamą kainą ir puikios kokybės, esate tinkamoje vietoje! Kiekvienas iš mūsų gaminių yra pagamintas iš plonos odos, metalinių priedų, kurie yra atsparūs laikui bėgant, ir sensacingos apdailos. Fantini Pelletteria rasite geriausias rankų darbo rankines, pečių krepšius ir krepšius ant pečių. Jei norite moteriška odinė rankinė darbui, universitetui ar laisvalaikiui, būkite priblokšti dėl daugybės mūsų kolekcijos spalvų ir rūšių odos. Kad nepraleistumėte jokių naujienų, mūsų svetainėje taip pat galite rasti odiniai diržai, kad užbaigtumėte kiekvieną jūsų išvaizdą!

Mada ir tendencijos: išsirinkite sau tinkamiausią moteriška odinė rankinė

Mūsų tikros odos moteriškos odines rankinės kolekcijos atveria jūsų pasaulį naujoms apsipirkimo galimybėms, iš tikrųjų jos yra visų moterų sąjungininkės numeris vienas. Visi mūsų krepšiai turi bendrą bruožą: tai aukštos kokybės rankų darbo gaminiai, visiškai pagaminti, suprojektuoti ir pagaminti mūsų įmonės. Pasirinkite savo stilių, ieškokite moteriška odinė rankinė, kuris geriausiai atspindi jūsų asmenybę arba aksesuarą, kurio jums reikia ypatingomis progomis. Italijoje pirmaujanti odos gaminių svetainė atrinko daugybę rankų darbo moteriškos odines rankinės modelių ir visada atnaujina savo kolekcijas naujais ir madingais gaminiais, be to, jei mėgstate keliauti, bet turite stilingą, nepraleiskite odiniai krepšiai rankų darbo, erdvūs ir patogūs. Taip pat siūlome platų spalvų asortimentą: galite atsiduoti fantazijai ir susikurti visus įmanomus derinius, tad galėsite išbandyti tiek ryškius, tiek nuotaikingus tonus ar rinktis klasikinesnes alternatyvas. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir geriausiai išreikškite savo aistrą madai ir odai.

Užbaikite savo išvaizdą su Fantini Pelletteria moteriškos odines rankinės!

Mūsų rankų darbo krepšius gamina kvalifikuoti meistrai, dėmesingi odos apdirbimui ir smulkiausioms kiekvieno daikto detalėms. Kiekviena moteris mūsų svetainėje gali rasti savo skoniui labiausiai tinkantį krepšį, iš tiesų siūlome platų variantų pasirinkimą: odinės, minkštos odos, mažos, didelės, elegantiškos, vintažinio stiliaus... Kiekvienas krepšys gali būti įvairus spalvos , nuo klasikinių, tokių kaip juoda, ruda, medaus ir mėlyna, iki konkretesnių ir gyvesnių tonų, tokių kaip raudona, geltona ir rožinė. Pasirinkite jums tinkantį modelį: mėgaukitės skirtingais modeliais ir formomis, nes drąsos niekada nebūna per daug! Jei ieškote kitų nepaprastų ir aukštos kokybės aksesuarų, mūsų odinės kuprinės sukurtos pagal Fantini Pelletteria skirta jums!