ODINAI VEZIMELIAI

Akcija!
299,00 
Akcija!
345,00 
Akcija!
345,00 
Akcija!
345,00 

Odinis vežimėlis: leiskite jus lydėti unikaliu rankų darbo aksesuaru kelionėse

Mūsų odiniai vežimėliai yra puikus prabangus aksesuaras kelionių, elegancijos ir komforto mėgėjams. Tvirti ir gerai sutvarkyti šie tikros odos aksesuarai sujungia lagamino patogumą, kurį galima gabenti ant ratų, ir itin atsparios medžiagos, tokios kaip oda, kokybę. Mūsų odiniai vežimėliai, kuriuos galima įsigyti tiek su rankiniu bagažu, tiek su didesniais dydžiais, puikiai tiks bet kokiai progai – nuo ​​trumpo savaitgalio išvykoje iki ilgalaikės kelionės. Įvairių modelių odiniai lagaminai gali būti skirtingų formų ir papuošti originaliomis detalėmis jų gamybos metu, kuri vyksta tik rankomis. Be to, daugelį metų taip pat specializuojamės odinėse kuprinėse, skirtose tiek vyrams, tiek moterims, nepraleiskite naujienų ir nepasiduokite italų meistriškumui!

Patogumas ir klasė jūsų kelionėms dėka šių fantastiškų odinių lagaminų

Praktiški ir funkcionalūs visoms kelionėms, mūsų vežimėliai yra pagaminti iš odos, siūlomi įvairių dydžių ir skirtingų modelių. Juose yra rankenos ir petnešėlė bei nuimama teleskopinė rankena. Užsegamas užtrauktuku, vežimėlio viduje yra vienas skyrius su šonine kišene. Praktiškos kišenės, visada užsegamos užtrauktuku, yra tiek rankinės priekyje, tiek nugaroje. Mūsų odiniai lagaminai yra elegantiško dizaino, dar labiau patobulinti naudojant aukščiausios kokybės odą, susiūtą rankomis. Jei esate vyras arba moteris, mėgstantys keliones, jūsų bagažas negali būti be odinio grožio , mūsų svetainėje rasite jums tinkamiausią modelį.

Keliaukite su Fantini Pelletteria, išsirinkite savo odinį vežimėlį!

Jei esate kelionių ir nuotykių mėgėjas, norintis keliauti patogiai ir elegantiškai, mūsų odiniai vežimėliai kaip tik jums! Su šiais daiktais galite pasirinkti norimą maršrutą, nes mūsų odiniai ir unisex lagaminai tinka bet kurioje vietoje, nes turi patogius ratus, kad juos būtų galima lengvai transportuoti bet kur. Niekada nepraleiskite progos keliauti stilingai, išsirinkite odinį vežimėlio modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų skonį ir asmenybę, smagiai mėgaukitės spalvomis ir formomis. Tai erdvūs ir atsparūs daiktai su keliomis kišenėmis, kuriose tilps visi jūsų nuotykiams reikalingi daiktai. Be to, jei norite papildyti savo odinių lagaminų komplektą, mūsų svetainėje nepraleiskite odinės krepšiai , praverčia, jei norite keliauti patogiai ir lengvai.