ODINIAI KELIONINIAI KREPSIAI

Rodomi visi rezultatai: 21


Odinis kelioninis krepšys, kuris lydės jus visame pasaulyje visą gyvenimą

Kelionės metu būkite kartu su tikros odinis kelioninis krepsys. Visi mūsų parduotuvėje parduodami rankų darbo odiniai kelioniniai krepšiai yra kruopštaus meistriškumo rezultatas: iš tikrųjų visi amatininkai specializuojasi tik odos apdirbime ir jos surinkime, todėl mūsų klientams visada pavyksta gauti savo odinis kelioninis krepsys tvirtas ir ilgaamžis. Fantini Pelletteria siūlo jums geriausią ilgoms ir trumpoms kelionėms, patogius ir praktiškus sprendimus, kurie tarnaus visą gyvenimą. Tikros itališkos odinis kelioninis krepsys turi unikalų ryšį su juos naudojančiais asmenimis ir sukuria tikrus santykius. Leiskite save nuvilti aukštos kokybės rankų darbo gaminių išskirtinumu, teisingai išsirinkite ateinantiems metams, kelioninį krepšį, kuris bus su jumis tiek, kiek reikės. Jau daugelį metų mūsų parduotuvė taip pat siūlo įvairias odines kuprines. Nepraraskite nieko naujo ir pasirinkite modelį bei spalvą, kuri geriausiai atitinka jūsų stilių!

Kelioninių odiniai kelioniniai krepsiai, vežimėlių ir rankų darbo odinių lagaminų kolekcijos

Mūsų odiniuose gaminiuose rasite plačią ir įvairią tikros odiniai kelioniniai krepsiai kolekciją: nuo klasikinių mažesnių matmenų odiniai kelioniniai krepsiai, tokių kaip klasikinis boulingo krepšys iš tikros odos, puikiai tinkantis tiek kaip sporto krepšys, tiek kaip sporto krepšys. trumpoms kelionėms į rankinį bagažą, kurio ieško tie, kurie nori, kad ir kur eitų, būtų lengvas ir praktiškas rankinis bagažas, kurį būtų patogu nešiotis su reguliuojamu dirželiu per petį (priedas yra visuose mūsų lagaminuose ir krepšiuose) arba ranka. . Galiausiai, šiek tiek didesnių išmatavimų, tačiau visada išlaikančių nepriekaištingą kokybę, patogumą ir lengvumą, turime ilgesnėms kelionėms rekomenduojamus odiniai kelioniniai krepsiai: krepšius su ratukais, su šoninėmis kišenėmis, su priekinėmis ir galinėmis kišenėmis bei kelioninius krepšius su dvigubu dugnu ( vadinamoji batų lentyna). Atraskite visus mūsų odinių kelioninių krepšių modelius, dydžius, formas, spalvas, talpas, funkcionalumą ir ypatumus, idealiai tinkančius tiek vyrams, tiek moterims, ir išsirinkite geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. Mūsų svetainėje taip pat rasite fantastiškų ir praktiškų rankų darbo odinių piniginių.

Keliaukite su savo odiniai kelioniniai Fantini Pelletteria krepsiai

Dėl savo atsparumo ir didelės talpos mūsų kelionių kolekcijos daiktai lydės Jus kiekvienoje nuotykyje! Mūsų odiniai krepšiai yra patogūs, erdvūs ir universalūs, tinkantys bet kokiai progai ir aprangai. Jei mėgstate keliauti stilingai, nebegalėsite išsiversti be mūsų tikros Toskanos odos rankinių. Mūsų kelioninis krepšys yra įvairių spalvų, pirmiausia rudos, pačios rafinuotiausios ir madingiausios, kad visada jaustumeisi patogiai bet kurioje situacijoje. Taip pat yra juodos, mėlynos arba įvairiaspalvių odiniai kelioniniai krepsiai. Mūsų vyriškus ir moteriškus odinius krepšius galima nešioti rankoje arba ant peties, tačiau kai kurie taip pat turi patogius ratus judėti. Be to, kiekvieno kelionėje niekada nepritrūks odinio grožio. geriausius visus jūsų kūno priežiūros produktus, mūsų svetainėje išsirinkite sau tinkamą modelį!