ODINIS PORTFELIS

Akcija!
119,00 
Akcija!
119,00 
Akcija!
119,00 
Akcija!
119,00 
Akcija!
119,00 

Darbinis odinis krepšys: atraskite geriausius rankų darbo krepšius savo verslui

Mūsų rankų darbo odinis portfelis gaminami skiriant dėmesį detalėms ir didžiulę aistrą. Rankinis mūsų portfelių apdirbimas – tai unikalaus ir tobulo gaminio garantija visose detalėse, todėl gali pasiūlyti lankstumo, komforto ir atsparumo bet kokiomis aplinkybėmis. Fantini Pelletteria odinis portfelis tiksliai atitinka šiuos poreikius. Idealiai tinka kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams, A4 formato dokumentams ir visiems biuro priedams laikyti. Yra begalė stilių, kuriuose galime susitapatinti su savo darbiniu krepšiu: elegantiški, ploni, minimalūs vyriški portfeliai, modernesni užsegami užtrauktuku arba užsegami kabliuku; arba klasikinis odinis portfelis su metaliniu raktu arba užsegimu, idealiai tinkantis klasikinei ir profesionaliai išvaizdai. Kad jūsų dienos būtų kupinos aistros tam, ką darote, su jums tinkamu odiniu portfeliu! Mūsų svetainėje taip pat galite susipažinti su aukščiausios kokybės itališkų medžiagų odinių diržų kolekcija. !

Ieškokite savo verslui tinkamiausio stiliaus tarp mūsų vyriškų ar moteriškų darbo krepšių

Odinis portfelis gali būti puikus sprendimas visiems mažiems ir dideliems daiktams, kuriuos visada norime turėti su savimi. Kiekvienas iš mūsų turime specifinį savo odinio portfelio poreikį: yra tokių, kuriems reikia vieno skyriaus, kad būtų galima neštis tik būtiniausius daiktus, tiems, kuriems reikia dviejų ar net trijų skyrių kiekvienam aplankui ar dokumentui padalinti, tiems, kuriems reikia laikyti didesnius įrankius. pavyzdžiui, kompiuteriams ar planšetiniams kompiuteriams reikia specialių vidinių kišenių rašikliui ar mobiliesiems telefonams. Todėl per daugelį metų Fantini Pelletteria stengėsi sukurti plačią ir įvairią vyriškų ir moteriškų darbinių krepšių seriją, galinčią patenkinti kiekvieną asmeninį erdvės ir praktiškumo poreikį. Visuose mūsų odiniuose portfeliuose yra daug vidinių kišenių, dideli ir erdvūs vidiniai užtrauktukai, užsegami užtrauktukais ir galimybė neštis rankinę arba ant peties, todėl jis gali būti universalus, atsižvelgiant į darbo dienos tipą. susiduria. Visi mūsų verslo portfeliai yra pagaminti iš aukštos kokybės itališkos odos, todėl jie ilgai tarnaus ir gali būti užpildyti be svorio problemų dėl gamybos metu naudojamų medžiagų atsparumo. Be to, mūsų Toskanos odinis portfelis gali būti įvairių spalvų: juodi, kurie elegantiškai paliečia jūsų stilių, šviesiai arba tamsiai rudi ir medaus, kuris visada išlieka nesenstančia klasika ir profesionalumo modeliu. Daugelį metų taip pat siūlome platų odinių dokumentų laikiklių pasirinkimą, kurie gali būti tobuli. kartu su portfeliu, kad užbaigtumėte savo verslo išvaizdą vyrams ar moterims.

Moteris ir verslininkė, sprendimas – Fantini Pelletteria odinis darbo portfelis!

Jei esate verslo vyras ar moteris, mūsų tikros odos verslo portfeliai kaip tik jums! Šiuose erdviuose modeliuose, kuriuose taip pat yra daugybė kišenių, galite nešiotis viską, ko jums reikia per dieną. Tai ne tik praktiški, bet ir madingi aksesuarai, kurie saugo turinį jūsų kelionių metu. Šiuos odinius portfelius galima nešioti rankoje arba ant peties, todėl jie yra labai patogus ir praktiškas aksesuaras. Tačiau jie taip pat pasižymi dekoracijomis ir metaliniais užsegimais, todėl siūlo elegantišką ir rafinuotą modelį. Šie darbo krepšiai taip pat puikiai tinka jauniems universiteto studentams, kurie juda iš vienos universiteto vietos į kitą, kad visada su savimi turėtų nešiojamąjį kompiuterį ir knygas. Tiesą sakant, tai prie kiekvieno išvaizdos derantys aksesuarai – ne tik elegantiški darbo drabužiai, bet ir kasdieniškesni. Svetainėje taip pat galite rasti fantastiškų ir rankų darbo odinių kuprinių modelių. pasiilgau naujienu!