PRIVATUMO POLITIKA

1) Kokius duomenis tvarko „Fantini Pelletteria”?
„Fantini Pelletteria” siūlo įvairias paslaugas, kuriomis galima naudotis įvairiais būdais. Priklausomai nuo to, ar su mumis susisieksite internetu, telefonu, asmeniškai ar kitaip, iš skirtingų šaltinių gaunami skirtingi duomenys. Daugelį mūsų tvarkomų duomenų mums perduodate jūs, kai naudojatės mūsų paslaugomis, pavyzdžiui, kai susisiekiate su mumis ir užsiregistruojate nurodydami savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Tačiau taip pat gauname techninių duomenų apie jūsų įrenginius ir prieigą, kurie automatiškai surenkami jums sąveikaujant su mūsų paslaugomis. Tai gali būti susiję su jūsų naudojamo įrenginio tipu. Kitus duomenis renkame remdamiesi atliekamomis analizėmis (pvz., kaip rinkos tyrimų ar klientų vertinimo dalį). Duomenis apie jus taip pat galime gauti iš trečiųjų šalių, pavyzdžiui, verslo informacijos paslaugų ar mokėjimo paslaugų teikėjų.

2) Kokiu tikslu „Fantini Pelletteria” naudoja mano duomenis?
„Fantini Pelletteria” įsipareigoja tvarkyti jūsų duomenis laikydamasi duomenų apsaugos įstatymų. Mes laikomės duomenų apsaugos teisės principų ir jūsų duomenis naudojame tik šioje deklaracijoje nurodytais ir jų rinkimo metu deklaruotais tikslais. Šie tikslai daugiausia apima pirkinių tvarkymą, mūsų paslaugų personalizavimą ir tobulinimą bei sandorių saugumą. Mes laikomės griežtų Europos duomenų apsaugos taisyklių ir taip pat naudojame jūsų duomenis tokiais tikslais, kaip produktų kūrimas, moksliniai tyrimai (ypač mašininio mokymosi, dirbtinio intelekto ir gilaus mokymosi srityse) ir rinkos tyrimai, kad galėtume tobulinti savo verslo procesus ir siūlyti personalizuotą reklamą.

3) Individualizuotos paslaugos
Individualizuotų funkcijų ir paslaugų kūrimui ir teikimui teikiame didžiausią prioritetą. Nepriklausomai nuo vietos, paros laiko ir naudojamo įrenginio tipo, siūlome jums individualią apsipirkimo patirtį ir pasiūlymą, parengtą pagal jūsų individualius interesus. Mūsų duomenų tvarkymas siekiant personalizuoti „Fantini Pelletteria” paslaugas yra neatsiejama paslaugų dalis.

4) Naujienlaiškis
Siūlome įvairias naujienlaiškio paslaugas, į kurias registracijos metu įtraukiama informacija apie temas ir įspėjimai. Naudodamiesi naujienlaiškiu taip pat renkame įrenginio ir prieigos duomenis.

5) Kaip „Fantini Pelletteria” naudoja mano duomenis reklamai?
Mes ir mūsų reklamos partneriai naudojame jūsų duomenis asmeninei reklamai, kuri jums rodoma „Fantini Pelletteria” paslaugose ir kitų paslaugų teikėjų svetainėse bei programėlėse. Šiuo tikslu mes ir mūsų reklamos partneriai naudojame rinkoje paplitusias interneto technologijas. Tokiu būdu galime reklamuoti tiksliau ir pateikti jums tik kiek įmanoma jums aktualias reklamas ir pasiūlymus. Tai leidžia mums geriau reaguoti į naudotojų personalizavimo ir naujų produktų atradimo poreikius, taip pat ilgainiui sudominti juos mūsų paslaugomis per asmeninį apsipirkimą.

6) Kokias turiu duomenų apsaugos teises?
Pagal atitinkamas teisines prielaidas turite šias teisines duomenų apsaugos teises Teisė į informaciją (DSGVO 15 straipsnis), teisė į ištrynimą (DSGVO 17 straipsnis), teisė į ištaisymą (DSGVO 16 straipsnis), teisė į platinimo apribojimą (DSGVO 18 straipsnis), teisė į duomenų perkeliamumą (DSGVO 20 straipsnis), teisė kreiptis į valstybinę duomenų apsaugos instituciją (DSGVO 77 straipsnis), teisė atšaukti sutikimus (DSGVO 7 straipsnio 3 dalis), taip pat teisė nesutikti su tam tikromis duomenų platinimo priemonėmis (DSGVO 21 straipsnis).

7) Kada ištrinami mano duomenys?
Jūsų asmens duomenis saugome tol, kol tai yra būtina šios duomenų tvarkymo deklaracijos tikslais, visų pirma mūsų teisiniams ir sutartiniams įsipareigojimams vykdyti. Prireikus jūsų asmens duomenis taip pat saugosime kitais tikslais, jei įstatymai leidžia juos toliau saugoti tam tikrais tikslais, įskaitant gynybą nuo teisinių reikalavimų.

8) Kaip „Fantini Pelletteria” saugo mano duomenis?
Jūsų asmens duomenys saugiai perduodami šifruojant. Tai taip pat taikoma jūsų užsakymams ir klientų prisijungimui. Šiam tikslui naudojame SSL (Secure Socket Layer) šifravimo sistemą. Be to, savo tinklalapius ir kitas sistemas techninėmis priemonėmis saugome nuo jūsų duomenų praradimo, sunaikinimo, prieigos prie jų, jų klastojimo ar platinimo neįgaliotiems asmenims.

9) Šios deklaracijos dėl duomenų tvarkymo ir pašnekovų pakeitimai
Tobulinant mūsų svetaines ir programėles bei diegiant naujas technologijas, kad pagerintume jums teikiamas paslaugas, gali prireikti keisti šiuos duomenų apsaugos pranešimus. Todėl rekomenduojame kartkartėmis perskaityti šį duomenų apsaugos pareiškimą. Jei turite klausimų, bet kada galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūnus. Paprasčiausias būdas su jais susisiekti – parašyti mums el. paštu info@fantinipelletteria.com.