VYRISKOS ODINES KUPRINES

Akcija!
139,00 
Akcija!
139,00 
Akcija!
139,00 
Akcija!
149,00 
Akcija!
149,00 
Akcija!
149,00 
Akcija!
149,00 
Akcija!
149,00 
Akcija!
149,00 
Akcija!
149,00 
Akcija!
149,00 

Vyriškos odinės kuprinės: patogumas, išvaizda ir gyvenimo būdas

Jei yra vienas dalykas, kurio negali trūkti kiekvieno vyro aksesuaruose, tai tikrai odinė kuprinė. Pastaraisiais metais tai nuolat auga tendencija, yra daugybė kuprinių tipų, o mes, Fantini Pelletteria, idealizavome, sukūrėme ir sukūrėme daugybę natūralios odos kuprinių vyrams kolekcijų, kad atitiktų kiekvieno poreikius. asmuo, ieškantis tobulos kuprinės jo poreikiams: vyriškos odinės kuprinės su užtrauktuku arba mygtukais, vintažinės odinės vyriškos kuprinės su minkšta ir skalbta oda, suteikiančios jūsų stiliui originalumo, darbo kuprinės idealiai tinka nešiotis viską, ko reikia biure, nuo kompiuterio iki aplankų ir dokumentų, mažesnės odinės kuprinės kiekvienai dienai, elegantiškos ir praktiškos, arba didesnės, skirtos tiek kelionėms, tiek išvykoms toli nuo namų. Visas pasaulis, kurį reikia atrasti, o mūsų parduotuvėje rasite gražių elegantiškų vyriškų kuprinių pavyzdžių, kurie taps nuotykių palydovais visam gyvenimui.

Kiekviena vyriška odinė kuprinė yra istorijos dalis, kuri pasakoja pati save

Mūsų odinių gaminių, ypač skirtų vyriškoms odinėms kuprinėms, stiprybė slypi būtent ilgame ir kruopščiame kūrimo procese, vykstančiame užkulisiuose: madingų modelių analizėje, naujų formų ir novatoriškų detalių paieškose, naujų odų eksperimentuose ir lengvos ir atsparios medžiagos, populiarių spalvų individualizavimas, atitinkantis kiekvieno žmogaus skonį ir galiausiai amatininkų gamyba rankomis, kuriai skiriame didžiausią dėmesį ir svarbą, kad sukurtume amžinai tarnaujančias kuprines. Spalva taip pat yra esminis aspektas renkantis tobulą vyrišką odinę kuprinę: nors kai kurie žmonės renkasi klasikinę juodą odinę kuprinę, elegantišką, idealiai tinkančią bet kokiai progai ir mažiau įkyrią, daugelis mūsų klientų mėgsta daug kitų atspalvių. populiariausių spalvų: pavyzdžiui, mūsų senovinių vyriškų kuprinių kolekcijoje siūlomos labai įtaigios šviesiai rudos ir tamsiai rudos spalvos, nes odos skalbimo procesas suteikia niuansų ir originalumo; arba kita labai mėgstama vyriškų kuprinių kategorija yra pagaminta iš odos: daugiausia ruda, mėlyna, juoda ir raudona, iš tikrųjų ši atspari medžiaga yra raugintos odos rūšis, o klasikinės spalvos geriau išreiškia jos kokybę. Be to, jau daugelį metų mes, Fantini Pelletteria, specializuojamės gydytojų krepšiuose jūsų svetainėje. rasite modelių ir įvairių spalvų, išsirinkite savo!

Vyriška odinė kuprinė, rinkitės Fantini Pelletteria rankų darbo kuprinę!

Mūsų svetainėje galite rasti jums tinkančios vyriškos odinės kuprinės formą ir modelį! Mūsų svetainėje pristatomos įvairių tipų kuprinės – nuo ​​klasikinių ir profesionalesnių iki ypatingesnių kuprinių, skirtų alternatyviai atrodyti. Mūsų vyriškos odinės kuprinės yra talpios, talpina kompiuterius ir knygas, jei esate studentas, taip pat drabužius ir avalynę, jei mėgstate keliauti ir esate sportiškesnis, ar darbo objektus, jei esate darbuotojas ar laisvai samdomas darbuotojas, kuris visada nori būti madinga net darbo vietoje. Mūsų vyriškos kuprinės yra ypatingos, originalios, su metalinėmis kišenėmis ir užtrauktukais, kurie užbaigia unikalų šių daiktų dizainą. Oda, iš kurios jie gaminami, yra aukščiausios kokybės oda, kurios netrūksta net ir gatavame gaminyje, patikrinta iki smulkmenų ir elegantiška apdaila. Vyriškos odinės kuprinės turi reguliuojamus dirželius, tačiau jas galima nešioti ir rankoje, kai yra lengvesnės su patogiu dirželiu. Šios kuprinės gali turėti įvairius užsegimus – nuo ​​klasikinio užtrauktuko iki sagų, su metalinėmis detalėmis, kad gaminys būtų tobulas.