VYRISKOS ODINES PINIGINES


Kokia vyriška odinė piniginė jums tinka?

Natūralios odos vyriška piniginė visada gali atrodyti vienoda, tačiau iš tikrųjų joje slypi daug smulkių detalių, dėl kurių ji yra išskirtinė pagal mūsų poreikius ir skonį. Visų pirma, yra mėgstančių minkštas odines pinigines ir tokių, kuriems labiau patinka kietesnė oda. Tada yra dydis, pastaraisiais metais populiarėja daugiausia trijų kategorijųvyriškos odinės piniginės: pirmoji yra maža, kompaktiškesnė už klasikinius modelius, patogi ir kompaktiška; antroji – piniginė su pinigų segtuku, kurioje banknotai saugomi dėl metalinio laikiklio pačioje piniginėje; ir galiausiai trečiasis piniginių tipas – vertikalios ir modernios, kurios atlieka tas pačias funkcijas kaip ir klasikinės vyriškos odinės piniginės, tačiau yra šiuolaikiškesnės formos. Be to, jei norite, taip pat galite derinti vieną iš mūsų fantastiškų vyriškų odinių rankinių.

Amatiška ir šiuolaikiška: įvairaus skonio vyriškos odinės piniginės

Nepraleiskite progos derinti kitus gražius odinius aksesuarus su savo unikalia ir patikima tikros odos vyriška pinigine. Mūsų kataloge yra daugybė įdomių vyriškų odinių piniginių modelių, kurie patogiai telpa jūsų kišenėje: plona piniginė, piniginė su pinigine arba be jos ir su sagute! Apsilankykite mūsų svetainėje ir ieškokite mūsų prekių aprašymuose vyriškos odinės piniginės su idealiomis savybėmis, kurios jums tinka. Nepraleiskite vyriškų odinių kuprinių kolekcijos, pasirinkite tinkamą modelį ir spalvą tobulai.

Vyriška odinė piniginė, rinkitės Fantini Pelletteria!

Mūsų odiniai gaminiai daugelį metų buvo dėmesingi gaminių kokybei, o mūsų vyriškos odinės piniginės yra rankų darbo patyrusių meistrų, naudojant tik pirmojo pasirinkimo Florencijos odą. Yra įvairių modelių, nuo mažesnių iki didesnių odinių piniginių. Taip pat siūlome platų spalvų asortimentą, be klasikinių ir elegantiškų vyriškų piniginių, tokių kaip juoda, mėlyna ir ruda, taip pat keistesnių ir gyvesnių spalvų, tokių kaip itališka trispalvė, kuri taip pat gali būti puikus suvenyras vėliau parsinešti namo. kelionę po mūsų pusiasalio meną ir grožį. Šios Fantini Pelletteria odinės piniginės skirtos ne tik laikyti banknotus ar monetas, bet yra ir modelių su kišenėmis bei skyreliais kortelėms, kortelėms ir dar daugiau. Be to, vyriškų aksesuarų kolekcijoje taip pat rasite mūsų vyriškus odinius diržus: atraskite prekybos centras!